Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti

Yapı kredi günlük para çekme limiti 2021 yılında 2 bin TL olarak belirlenmiştir. Yapı Kredi Bankası bireysel müşteri gurubunda yer alan kişiler banka kartlarıyla Yapı Kredi ATM’lerinden bir günde 2.000 TL çekebilirler. Bu tutarda çekim masrafsız şekilde yapılır. Saat 23:59’a kadar günlük para çekme limiti üzerinden işlem yapılır. Saat 00:00 ardından yeni işlem limiti tanımlaması aktif hale gelirken, yeni gün için 2 bin TL’yi tekrar çekmek mümkündür.

Yapı Kredi Ticari Müşterilerinin Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi Bankasının ticari müşterileri bir gün içinde ATM’ler üzerinden maksimum 5 bin TL para çekimi yaparlar. Bu tutar komisyonsuz şekilde çekilir. Bir gün içinde 5 bin TL çekim yapılmış ise ikinci 5 bin TL’lik çekim saat 00:00 ardından yeni işlem gününe girişle yapılabilir. Ticari müşteriler, Yapı Kredi günlük para çekme limiti arttırma talebinde bulunarak, bir günde 5 bin TL üzerinden parayı ATM ve şubelerden çekebilirler.

Yapı Kredi Günlük Para Çekme Limiti Nasıl Arttırılır?

Yapı kredi günlük para çekme limiti nasıl arttırılır sorusuna yanıt verirken bunun için müşteri hizmetleri numarasından taleplerin iletilmesi gerektiği belirtilir. Günlük para çekiminin yükseltilebilmesi için bankayı ikna edecek bir sebep ve bankada sahip olunan ideal bir birikim gerekir. Yapı Kredide birikimi olan, ticari müşteri olan veya yüksek limitli kredi kartlarına sahip olan müşteriler, “0850 222 0 444“ müşteri hizmetleri hattını aramalıdır.

Ulaşılan sesli yanıt sisteminde ise TC kimlik numaralarını tuşlayıp, sözlü olarak müşteri temsilcisi ile görüşmek istediklerini belirtirler. Müşteri temsilcisine bağlantı ardından ATM’den günlük para çekme limitinin yükseltilmek istendiği iletilir. Bunun için geçerli bir sebepte sunulmalıdır. Ticari müşteriler işleri ile ilişkili bir gün içinde yüksek miktarda para çekmek zorunda kalabildiklerini bir sebep olarak belirtirler. Sebep geçerli bulunursa ve müşteri notu iyi derecede ise limit yükseltmesi temsilci tarafından tanımlanır. Bu kişi ATM’ler üzerinde görüşme sırasından tanımlanan kadar parayı bir günde çeker.

Yapı Kredi Kredi Kartıyla Günlük Para Çekme Limiti

Kredi kartı üzerinden Yapı Kredi günlük para çekme limiti ne kadar sorusunun yanıtı, kredi kartının sahip olduğu bakiyeye göre değişir. Kredi kart limiti 5 bin TL olan kişi, nakit avans kredisi çekme hakkını da kullanarak bir gün içinde 10 bin TL nakiti ATM üzeriden çeker. Bu çekimi masrafsız şekilde gerçekleştirir. Kart limiti 2 bin TL olana müşteri 4 bin TL’ye kadar nakti ATM’den çekebilir.

Yapı Kredi QR Kodla Günlük Para Çekme Limiti

Yapı Kredi QR kodla günlük para çekme limiti 1.500 TL’dir. QR kod ile Yapı Kredi günlük para çekme limiti 2021 yılında 1.500 TL üzerinden masrafsız şekilde yapılır. Saat 00:00 ardından ise yeni işlem günü için tekrar 1.500 TL para çekimi gerçekleştirilebilir.Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
Sıkça Sorulan Sorular

Yapı Kredi ticari müşterileri günlük para çekme limiti 5000 TL'dir.

Yapı kredi günlük para çekme limitini arttırmak için 0850 222 0 444 numarasını arayarak limit arttırımı yapabilirsiniz.

Yorum yok