Vakıfbank Pos Destek Hattı

Vakıfbank pos destek hattı telefon numarası, “0216 724 34 34“ üzeriden Vakıfbank pos cihazı kullanan üye iş yerleri 7/24 öneri ve şikayetlerini bildirebilirler. Pos cihazı arıza kaydını gerçekleştirmek, gelemeyen ekstreleri mail adresine talep etmek, pos cihazı kullanım adımlarını öğrenmek için bu destek hattından yardım alınır.

Vakıfbank Pos Destek Hattı Arıza Kaydı Nasıl Yapılır?

Vakıfbank pos destek hattı arıza kaydı oluşturmak için uygulanacak adımlar şunlardır:

 • Telefondan “0216 724 34 34“ numarası aranmalıdır.
 • Aramaya yanıt veren sesli yanıt sistemi üye iş yeri numarasını talep ettiğinde, numara telefonda tuşlanmalıdır.
 • Ardından sistem müşteri temsilcisiyle görüşme yapmak için tuşlanması gereken takamı ifade eder.
 • Bu rakam tuşlandığında temsilciye bağlantı sağlanır. Pos cihazının arızalandığı ve teknik destek alınmak istendiği belirtilir.
 • Bunun üzerine temsilci belirli bir tarih için iş yeri adresine teknik ekibi yönlendirecek kaydı sisteme tanımlar. Tarihi ise üye iş yeri sahibine iletir.

Bu tarihte iş yerine gelen teknik ekip, pos cihazını onararak sağlıklı şekilde çalışır konuma getirir.

Vakıfbank Pos Destek Hattı’ndan Üye İş yeri Numarası Nasıl Öğrenilir?

Vakıfbank pos destek hattı üzerinden müşteri temsilcisine ulaşıp, üye iş yeri numarasını öğrenmek için yapılacaklar şu şekildedir:

 • “0216 724 34 34“ numarası telefondan aranmalıdır.
 • Sesli yanıt sistemiyle iletişim sağlanır.
 • Bu bölümde ise TC kimlik numarası telefondan tuşlanır.
 • Sistemin ardından müşteri temsilcisine bağlantı gerçekleştirilmesi için vereceği rakam telefondan tuşlanmalıdır.
 • Müşteri temsilcisine TC kimlik numarası, üye iş yeri adresi, ad, soy ad iletilip, üye iş yeri numarasının öğrenilmek istendiği ifade edilmelidir.
 • Temsilci talep üzerine üye iş yeri numarasını e-mail veya SMS üzerinden kişiye gönderir.

Vakıfbank Pos Destek Hattı’ndan Geciken Ekstre Talep Edilebilir mi?

Eline hala ekstresi ulaşmamış olan üye iş yeri Vakıfbank pos destek hattından destek alarak, ekstresini talep edebilir. Bunun için “ 0216 724 34 34“ destek hattını aramalı ve seli yanıt bölümünde üye iş yeri numarasını tuşlamalıdır. Hemen ardından müşteri temsilcisine bağlantıyı sağlayacak olan ve sistemce bilgisi sunulan rakam telefondan tuşlanır.

İletişim kurulan temsilciye ekstrenin hale gelmediği ve e-posta adresine alınmak istendiği belirtilir. Müşteri temsilcisi dakikalar içinde üye iş yerine ait pos ekstrelerini, banka sisteminde kayıtlı olan e-mail adresine iletir.

Vakıfbank Pos Destek Hattı Kılavuz Desteği Nedir?

Vakıfbank pos destek hattı kılavuz desteği, üye iş yeri sahiplerinin ve çalışanlarının pos cihazı en doğru şekilde kullanabilmeleri için verilen destektir. Kişi pos cihazını yeni almışsa veya kullanmakta zorluk çekiyorsa, Vakıfbank pos destek şikayet hattı olan “0216 724 34 34“ numarasını arar. Sesli yanıt sistemi alanında iş yeri üye numarasını tuşladıktan sonra, sesli yanıtın yönlendirdiği gerekli rakamı tuşlayıp, temsilciyle iletişimi sağlar. Burada direkte olarak yapamadığı işlemi temsilciye iletip, adım adım pos cihazı üzerinden yapması gereken tüm işlemleri öğrenir.Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
] }
Yorum yok