Vakıfbank Kredi Borç Yapılandırma Nasıl Yapılır ?

Vakıfbank kredi kartı borç yapılandırma uygulaması vatandaşlara borçlarını kapatma fırsatı sunmak için 2020 yılında devreye girmiştir. Kredi ve kredi kartı borcundan muzdarip olan vatandaşlar, devlet ve Vakıfbank işbirliği ile sunulan borç yapılandırma imkanlarından yararlanabilmektedir. Çeşitli özelliklerde sunulan kredi paketleri, vatandaşların durumuna en uygun imkanlardan yararlanmasına yönelik oluşturulmuştur. Farklı bankalara veya Vakıfbank’a yönelik borca sahip olanlar, yapılandırma sayesinde borçlarını kapatma olanağına sahip olmaktadır. Kredi yapılandırma kampanyalarından yararlanmak isteyen müşteriler, Vakıfbank şubelerine başvuru gerçekleştirerek en uygun ve güncel fırsatlar hakkında bilgi alabilir.

 

Vakıfbank Bireysel Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Fırsatı


Vakıfbank bireysel kredi kartı borcu yapılandırma
fırsatını kredi kartı borcu olan müşterilerine borç yapılandırma fırsatı olarak tanımaktadır. Kredi kullanımı için vade süreleri ve faiz oranları değişiklik göstermektedir. Yapılandırma kapsamında değerlendirilen kredi kartı borçlarını kapatmak adına Vakıfbank tarafından uygun faiz oranları vatandaşlara sunulmaktadır. Buna göre 24 ay vadeli yapılandırma kredisi kullanılması halinde uygulanacak olan faiz, %1,10 oranında olmaktadır. 60 ay vadeye kadar kullanılan kredilerde ise faiz oranı %1,20 olarak belirlenmiştir.

 

Vakıfbank Kredi Borç Yapılandırma Hesaplama


Vakıfbank kredi borç yapılandırma hesaplama işlemi kredi kullanımı kapsamında 6 ay – 12 ay vade aralıkları ve 12 taksit seçenekleri ile gerçekleştirilmektedir. Borçları takipte olan vatandaşlar için Vakıfbank faiz sıfırlama kampanyası sunulmaktadır. Kampanya kapsamında 100 bin TL’den daha az borcu olanlar, borç yapılandırma fırsatına sahip olmaktadır. Tercihe bağlı olarak peşin veya taksitli olarak krediden yararlanmak mümkündür. 12 ay vadeye kadar ödeme seçenekleri ile sunulan kredide vade sürelerinin değişmesi faiz oranlarını değiştirmemektedir.

 

Vakıfbank’tan Düşük Faiz Oranları ile Borç Yapılandırma Kampanyası

 

Ticari ve bireysel kredi borcuna sahip olan vatandaşlar Vakıfbank düşük faiz oranları ile borç yapılandırma kampanyasından yararlanarak borçlarını yapılandırabilmektedir. Yapılandırma kredisi kapsamında 3 milyon TL üzerinde borca sahip olanlar ise kredi kapsamı dışında kalmaktadır. Bu nedenle düşük faiz oranlı yapılandırma kampanyasından yararlanmak isteyenlerin 3 milyon TL borcu geçmemesi gerekmektedir. Kişinin sahip olduğu borca göre faiz oranlarının farklılaşacağı göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin 100 bin TL borcu olan müşterilere % 0.98 oranında faiz uygulanmaktadır.Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
Sıkça Sorulan Sorular

Vakıfbank kredi borcunuz takipteyse 100 Bin TL altındaki borcunuzu yapılandırma fırsatınız mevcuttur.

Vakıfbank kredi kartlarında 24 ay vadeli yapılandırma kredisi için faiz oranı %1,10 olarak belirlenmişken 60 ay vadeli kredilerde faiz oranı %1,20 olarak belirlenmiştir.

Yorum yok