Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti Ne Kadar ?

Vakıfbank ATM para çekme limiti ne kadar sorusu son zamanlarda sıklıkla sorulmaya başlandı. Vakıfbank ATM para çekme limiti 2021 yılında 5.000 TL olarak belirlenmiştir. Bireysel müşteriler banka kartları ile bir gün içinde Vakıfbank ATM’sinden 1.500 TL’yi masrafsız olarak çekerler. 5.000 TL para çekiminin yapıldığı bir günde saatin 23:59’u göstermesi ardından ATM’ler için ikinci işlem gününe giriş yapılır. Bu saat ardından 5.000 TL çekim tekrar yapılabilir.

Vakıfbank ATM Para Çekme Limiti Arttırma Nasıl Yapılır?

Vakıfbank ATM para çekim limiti arttırma işlemi Vakıfbank şubelerine başvuru yapılması gerekir. Her müşterinin şubeden yapacağı günlük para çekme limit arttırma talebi onay alamaz. Kişi kendisine en yakın Vakıfbank şubesine gidip, vezne görevlisine, limit artırma talebini iletir. Bu başvuruda geçerli bir sebep sunmalıdır.

Bakanın ticari müşterisi olan, yüksek bakiyeli kredi kartına veya mevduat hesabına sahip olan, müşteri notu yüksek kişilerin ATM’den para çekim limitini yükseltme talepleri değerlendirmeye alınır. Sunulan sebebinde geçerli bulunması halinde limit yükseltme o kişiye özel olarak tanımlanır.

Vakıfbank ATM’den Kredi Kartıyla Para Çekme Limiti

Vakıfbank ATM’den kredi kartıyla para çekme limiti bir gün içinde en fazla 4.000 TL’dir. 2 bin TL bakiyeye sahip olan kredi kartı üzerinden nakit avans kredisi ile birlikte maksimum 4 bin TL çekim bir günde yapılır. Ticari müşterilere ait kredi kartları kullanılarak ATM üzerinden bir günde 10 bin TL nakit çekimi yapılır. Bu rakamların üzerinden çekim bir gün içinde gerçekleştirilemez.

Vakıfbank QR Kodla ATM’den Para Çekme Limiti

Vakıfbank ATM’sinden QR kodla bir gün içinde maksimum 5 bin TL para çekilir. Bu tutar masrafsız şekilde ATM üzerinden alınır. Bir gün içinde 5 bin TL çekim yapanlar ikinci çekimi ise saat 00:00 ile birlikte yeni işlem gününün başlangıcında çekme şansı bulurlar. QR kodla yapılan çekimi, şubeden yapılan her hangi bir talep kapsamında arttırma şansı bulunmaz.

Vakıfbank ATM’den Ticari Müşteri Para Çekme Limiti

Ticari müşteriler Vakıfbank ATM’lerinden bir gün içinde maksimum 5 bin TL para çekimi yaparlar. İkinci bir 5 bin TL’lik çekim için ikinci işlem günü beklenmek zorundadır. Ticari müşterilerin para çekim limitini arttırmak için başvuru yapmaları mümkündür. Özellikle iş ile ilgili koşullarda yüksek meblağlı ödeme yapmak zorunda kalındığı gerekçe gösterilerek, şubelerden limit yükseltme talebi yapılabilir.

Vakıfbank ATM’den Dolar Bazında Para Çekme Limiti

Dolar bazında Vakıfbank ATM para çekme limiti ne kadar sorusunu yanıtlarken 5.000 TL karşılığına denk gelen dolar değerinin bir gün içinde çekilebildiği belirtilir. ATM üzerinden Euro ve dolar çekiminin karşılığındaki değer, 5 bin TL’yi aşıyorsa işlem yapılamaz. 5 bin TL’nin üzerinden bir çekimi gerçekleştirmek için şube gişesinden işlem yapılmalı veya bir sonraki işlem günü beklenerek ek çekim yapılmalıdır.Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
Sıkça Sorulan Sorular

Vakıfbank ATM'lerinden günlük en fazla 5000 TL çekebilirsiniz. 2021 yılı için güncel miktar bu şekildedir.

Yorum yok