Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar

Kredi notu düşüklere kredi veren bankalar hangileri diye merak edip internet üzerinden araştırma yapıyorsanız, aradığınız güncel bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz. Artık gelişen finans dünyası ve bankacılık sistemleri sayesinde kredi notu düşük olanlara kredi imkanı, belirli koşullar altında bankalardan finansman desteğine başvurabilmektedir. Kredi notu sıfır olan vatandaşlar, puanları düşük olduğu için çoğu bankandan ihtiyaç duydukları finansman desteklerini alamadığı için zorluk yaşamaktadır. Fakat kredi notu düşük ve sıfır olan vatandaşlara finansman desteği sunan devlet ve özel bankalar da bulunmaktadır. Kredi notu düşük olanlara kredi veren kamu ve özel bankalarından bazıları şunlardır:

  • TC. Ziraat Bankası
  • Vakıfbank
  • Garanti BBVA
  • QNB Finansbank

Vakıfbank Kredi Notu Düşüklere Kredi Fırsatı

Türkiye’de hem bireysel hem de ticari milyonlarca müşterisi bulunan kamu bankalarından biri olan Vakıfbank, daha önce bankanın müşterisi olmamış vatandaşlara da kredi desteği sunmaktadır. Kredi tutarının belirlenmesinde maaşın 15 katına kadar finansman sağlanmaktadır. Vakıfbank kredi kampanyalarından yararlanabilmek için kredi notunuzun sıfır olması ve daha önce hiç kredi kartı kullanmamış olmanız gerekir. Bu kural ve şartlar doğrultusunda banka sizden sadece 1 senelik sigortanızın olmasını talep etmektedir. Vakıfbank bünyesinde 1 yıl boyunca aynı iş yerinde çalışıp her ay düzenli olarak sigortanız yattıysa maaşınızın 15 katına kadar kredi fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Garanti BBVA Kredi Notu Düşüklere Kredi Koşulları

Bankacılık sektöründe kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2021 yılında oldukça çeşitlilik gösterirken bunlar arasında Garanti BBVA gibi özel bankalar da yer almaktadır. En az 3 aylık sigortası olan kredi notu düşük kişiler, Garanti BBVA kredi kampanyasından yararlanarak ihtiyaçlarına göre 40 bin liraya kadar finansman desteği alabilmektedir. Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyen kredi notu düşük vatandaşların kimlik bilgileri ile birlikte kendilerine en yakın Garanti BBVA şubesine başvuruda bulunmaları yeterli olmaktadır. Kredi başvuruları onay aldıktan sonra kredi notu sıfır olan müşterilere talep etmeleri halinde belirli limitlerde Garanti BBVA kredi kartı da verilebilmektedir.

Ziraat Bankası Kredi Notu Düşüklere Kredi Şartları

Kamu bankaları arasında en çok müşterisi bulunan T.C. Ziraat Bankası da kredi notu düşük ve sıfır olan müşterilerine cazip kredi kampanyaları ile destek olmaktadır. İhtiyaç sahiplerine belirtilen koşulları sağlamaları halinde 50 bin TL’ye kadar kredi desteği verilmektedir. Banka, kredi notu düşüklere kredi imkanı sunarken en az 6 aylık sigorta şartı ve bazı durumlarda da kefil koşulu arayabilmektedir.

QNB Finansbank’tan Kredi Notu Düşüklere Destek

Kredi notu sıfır olan ve 3 aylık sigortası bulunan vatandaşlar da QNB Finansbank bünyesinden kredi ihtiyaçlarına karşılık bulabilmektedir. En yakın QNB Finansbank şubesine kimlik bilgileriniz ile başvurmanız halinde 60 ay vadeli 10 bin TL kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
] }
Yorum yok