Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Kolay kredi kartı veren bankalar, Kuveyt Türk, ING, Akbank, Fibabanka’dır. 2021 yılında en kolay kredi veren bankalar ile çok hızlı bir şekilde alınan kredi kartlarını ve başvuru şekillerini alt başlıklardan öğrenebilirsiniz.

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Kuveyt Türk’ün Sağlam Kartı, yıllık aidat ödemesiz olan, en kolay şekilde edinilen kredi kartları arasında yer alır. 12 ay süresinde her ay 200 TL harcama yapma sözü verenlere ise 1 yılsonunda 50 TL’lik bonus sunar. Bu kart üzerinden 500 TL nakit avans çekimi yapmak mümkündür. Nakit avans çekimleri ise ATM üzerinden kredi kartı kullanılarak rahatlıkla yapılır. Kartın nakit avansından yararlanmak için ödenmemiş ekstre borcunun olmaması gerekir.

En kolay kredi kartı veren Kuveyt Türk Bankasının sağlam kartına başvurmak için kişi kendine en yakın Kuveyt Türk şubesine ziyaret gerçekleştirmelidir. Şube vezne bölünme TC kimlik kartı fotokopisi teslim edip, Sağlan kart başvurusu yapmak istediğini belirtir. Çalışan tarafından iletilen kredi kartı alımı başvuru formu doldurularak teslim edilir. Aynı gün kredi kart başvurusunun sonucu belli olur ve kişiye SMS ile iletilir. Onay alınmış ise kredi kartı kişinin adresine 7 iş günü içinde posta ile iletilir.

Akbank Axess Kart

Akbank’ın Axess kartı, en kolay kredi kartı veren bankalar arasındaki Akbank’ın orta düzeyli kredi notuna sahip kişilere sunduğu karttır. Kredi notu 1400 puan seviyesinde olanların alabildiği bu kredi kartı, üye iş yerlerinden yapılan alışverişlerde Chip para biriktirmeye imkan sunar. Yıllık kart ücreti 150 TL olarak belirlenmiştir.

Akbank’tan en kolay şekilde Axess kartı almak için kişi kendine en yakın Akbank şubesine gitmelidir. Vezne bölümünden TC kimlik kartı fotokopisi iletip, Axess kredi kartı almak istediğini belittir. Çalışan tarafından iletilen başvur formun kimlik ve iletişim bilgileri ile doldurup, imzalanarak teslim eder. Tamamlanan başvuru ardandan aynı gün SMS ile bildirim alınır. Kredi kartı başvuru onayı sağlanmış ise kart kişinin formdaki adresine 7 iş günü içinde kurye ile gönderilir.

Fibabanka Bonus Kredi Kartı

Fibabanka’nın Bonus Kredi Kartı, en kolay kredi kartı veren banklardan Fibababank’ın yıllık 80 TL üyelik bedeli ile verdiği kredi kartıdır. Kredi notu 1400 puan gibi orta seviyeli konumda olan kişilere bu kredi kartı verilir. Karta başvuru sadece şubeler üzerinden yapılır. Üye iş yerlerinde yapılan harcamalardan bonus kazandırır.

Fibabank’tan Bonus Kredi Kartı başvurusu yapmak için kişi kendine en yakın olan Fibabanka şubesine gider. Vezne bölümüne TC kimlik kartı iletip, çalışan tarafından verilen başvuru formunu doldurur. Kimlik ve iletişim bilgileri eklenen form imzalanıp teslim edilir. Başvuru ile aynı gün banka bir SMS ile sonuç hakkında bilgi sunar. Onay alan kişinin adresine 7 iş günü ardından kredi kartı posta ile gönderilir.

ING Bonus Kart

ING’nin Bonus Kart, en kolay kredi kartı veren banka ING’nin SMS başvurusu ardından verdiği kredi kartıdır. Bu kartın alımı için müşteri puanının yüksel olmasına gerek bulunmaz. Kişi cep telefonundan yeni mesaj metnine KART bir boşluk TC kimlik numarası yazarak,“2205“ numarasına mesaj atarak karta başvuru yapar. Aynı gün müşteri hizmetleri tarafından tanır. En kolay kredi kartı veren bankalar arasındaki ING’den onay alması halinde kişinin adres bilgileri alınır ve kartı adresine 7 iş günü içinde gönderilir.Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
] }
Yorum yok