Finansbank Müşteri Hizmetleri Doğrudan Bağlanma

Finansbank müşteri hizmetleri doğrudan bağlanma işlemi sayesinde vakit kaybetmeden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye bankacılık sektöründe 1987 yılından günümüze kaliteli ve memnuniyet odaklı bankacılık hizmetleri veren QNB Finansbank milyonlarca müşteriye sahiptir. Bu nedenle bankanın sunmuş olduğu müşteri temsilcisi hizmetleri ile çağrı merkezi telefonları da yoğun bir ilgi görmektedir. QNB Finansbank müşteri hizmetleri hızlı bağlanma kısayolu sayesinde vakit kaybetmeden müşteri temsilcinize bağlanabilir ve işlemlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. Bunun için yazımızda belirtilen yöntemleri adım adım uygulamanız yeterli olacaktır.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Hızlı Bağlanma

Finansbank müşteri hizmetleri hızlı bağlanma için kısayol tuşlamasını kullanabilirsiniz. Bu sayede Finansbank telefon hattında yani çağrı merkezinin menüsünde vakit kaybı yaşamadan doğrudan kendi müşteri temsilciniz ile bankacılık işlemlerine geçiş yapabilirsiniz. Finansbank müşteri hizmetlerine hemen ulaşabilmek için şu adımları takip etmeniz tavsiye edilir:

 • Öncelikle QNB Finansbank çağrı merkezi telefon numarası olan 0850 222 0 900 numaralı müşteri hizmetlerini arayın.
 • Daha sonra sesli komut sistemi sizi karşılayınca telefon tuş takımından 1 tuşuna basın.
 • Burada bağlandığınız menüden ilk olarak 5 tuşuna basın.
 • Bağlantı kurulduktan sonra son olarak 4 tuşuna basın.
 • Sinyal sesini duyduktan sonra yoğunluk durumuna bağlı olarak Finansbank müşteri temsilcisi ile konuşmaya başlayabilirsiniz.

Finansbank Müşteri Hizmetleri ile Yapılabilecek İşlemler

QNB Finansbank çağrı merkezi ile yapılabilen bankacılık işlemleri oldukça fazladır. Genellikle kredi kartı müşterilerinin işlemlerinin yürütüldüğü müşteri hizmetlerinde şu işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz:

 • Finansbank müşteri iletişim bilgilerimi güncellemek istiyorum.
 • Finansbank müşteri iletişim bilgilerini tanımlamak istiyorum.
 • Kredi kartımın ekstresini almak istiyorum.
 • Ek kartımın ekstresini almak istiyorum.
 • Kredi kartımın limitini yükseltmek istiyorum.
 • Kredi kartımın limitini düşürmek istiyorum.
 • Kredi kartı borcuma otomatik ödeme talimatı vermek istiyorum.
 • Kredi kartı borcumu ödemek istiyorum.
 • Kredi kartımdan nakit avans veya taksitli avans çekmek istiyorum.
 • Kredi kartı başvuru durumunu öğrenmek istiyorum.

Finansbank Müşteri Hizmetleri Konuşmanın Ücreti

Finansbank müşteri temsilcisi konuşma ücreti, kullanmış olduğunuz operatör tarafından belirlenen tarife ücreti ile yakından ilgilidir. Abonesi olduğunuz GSM şirketinin dakika ücret skalasına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Öte yandan QNB Finansbank müşteri hizmetlerini ararken, bedava konuşma dakikalarınız varsa, ücretlendirme bu dakika hediyeniz üzerinden düşmektedir.

Finansbank Müşteri Hizmetleri 7/24 Destek Hizmeti

Finansbank müşteri hizmetleri 7/24 destek hizmeti sunarak banka müşterilerinin bankacılık hizmetlerinden memnun kalmasına yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Türkiye’nin köklü ve güvenilir bankalarından olan Finansbank, müşteri memnuniyeti sağlamak adına sesli komut ve sesli yanıt gibi yeni teknolojileri de müşteri hizmetlerine dahil ederek beğeni toplamaktadır. Finansbank müşteri hizmetleri doğrudan bağlanma sürecini kolaylaştıran bu teknolojiler sayesinde telefon bankacılığı hizmetleri de pratik bir şekilde sunulabilmektedir.

 Bankalarla Yapmış Olduğumuz Anlaşmalardan Faydalanıp Uygun Faiz Oranları İle Kredi Çekme İmkanına Sahip Olmak İçin Lütfen Mail Adresinizi Yazarak Yorumunuzu Konu Altına Ekleyin ! Teklifimiz Size Ulaşmazsa Tekrar Yorum Bırakmaktan Çekinmeyin !
Sıkça Sorulan Sorular

Finansbank müşteri temsilcisine en kolay biçimde bağlanmak için 0850 222 0 900 numarasını arayın. Sesli komut sisteminden 1 tuşuna basın. Buradan ilk olarak 5 tuşuna basın devamında 4 tuşuna basın ve sıranızı bekleyin.

Finansbank müşteri temsilcisi numarası 0850 222 0 900'dır.

Yorum yok